Biżuteria Biżuteria Nomination

Istniejąca od ponad 30 lat marka Nomination to kwintesencja włoskiego stylu. Ogromną popularność zyskała dzięki pierwszej personalizowanej bransoletce Composable, na którą składa się szereg niewielkich elementów. Moduły łączy się poprzez dobranie podstawy oraz linków. To właśnie dobór tych małych prostokącików (linków) decyduje o ostatecznym wyglądzie bransoletki. Na ich wierzchu znajdują się najróżniejsze wzory – możesz dobrać je dowolnie do aktualnego humoru czy planowanej stylizacji.

Nomination złota i srebrna

W naszej ofercie znajdują się podstawy z tradycyjnymi zapięciami, jak też z uroczymi gwiazdkami lub łańcuszkiem. Wprowadziliśmy też do asortymentu wiele ciekawych linków, pozwalających spersonalizować swoją biżuterię. Płytki mogą mieć naniesiony wzór kotwicy, szpilki, literę, czy cyfrę. Posiadamy przedmioty utrzymane w połączeniu srebra i złota, jak też z detalami kolorowymi. Proponujemy podstawy w tonacji złotej, srebrnej oraz różowego złota.

Dla kogo biżuteria Nomination?

Dla kogo stworzone są bransoletki Nomination? Mogą być Twoim niezwykłym pamiętnikiem. Dodawaj do podstawy pojedyncze prostokąciki, gdy spotka Cię coś fantastycznego, co chcesz zapamiętać. W ten sposób, gdy za każdym razem spojrzysz na swoją biżuterię wspomnisz urodziny dziecka, romantyczny wyjazd, wygrany konkurs lub inny sukces. Dzięki dużej różnorodności linków, możesz tworzyć cudowne pamiątki. Biżuteria Nomination to świetny pomysł na prezent! Wybierz prostokąciki, które kojarzą Ci się z bliską osobą – jej zainteresowaniami, pasjami, jej życiem. W ten sposób pokażesz jak dużo o niej wiesz i że zależy Ci na niej.


Konsultanci 58 710 82 92 sklep@bizuteriacentrum.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl