Biżuteria z grawerem?

A może spersonalizować grawerunkiem biżuterię?

Grawery na biżuterii są w dzisiejszych czasach bardzo modne. Jest to piękna pamiątka. To doskonały sposób, aby stworzyć coś niepowtarzalnego. Grawery na biżuterii często stosowane są w celach ozdobnych lub jako pewna forma dedykacji.
Najczęściej na biżuterii wykonuje się napisy lub daty. Jest to pamiątka, zaakcentowanie bardzo ważnego momentu w życiu. Często wykonuje się grawery na obrączkach ślubych, daty urodzeń swoich dzieci czy też pamiątkowe rocznice.

Gdzie umieścić grawer?

Grawer można umieścić w widocznym miejscu, aby równocześnie był formą ozdoby naszej biżuterii. Często wykonuje się grawery w niewidocznych miejscach, między innymi na wewnętrznej stronie pierścionków, zapięciach itp. Jeśli grawer zawiera intymne treści i nie chcemy się nim dzielić z innymi osobami to świetny sposób na wyrażenie uczuć i emocji.

Zaprojektuj niepowtarzalny grawer

Aby zaprojektować swój unikatowy grawer, w pierwszej kolejności należy wybrać rodzaj biżuterii na której zostanie wykonany. Następnie należy zastanowić się czy grawer ma być umiejscowiony w widocznym miejscu czy tez nie. Należy wybrać miejsce graweru, następnie zastanowić się nad jego treścia i formą, czcionką oraz rozmiarem. Często oprócz standardowego napisu czy też daty, klienci wybierają dodatkowe symbole. Symbolem uczuć może być serduszko, a nieskończoności jej znak.

Biżuteria jest świetnym pomysłem dla osoby, która jest bliska naszemu sercu, dlatego tez warto rozważyć wykonanie graweru, aby podkreślić ważność jaką ją darzymy oraz podkreślić fakt, że prezent jest stworzony właśnie dla tej właściwej osoby. Grawery sprawiają, że biżuteria staje się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Waluty

Konsultanci 58 710 82 92 sklep@bizuteriacentrum.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl