Broszki

Broszki to jeden z najłatwiejszych sposobów podkreślenia stylizacji. Tak jak wiele lat temu uwielbiały je i wybierały niemal wszystkie kobiety, tak teraz wracają do łask ze zdwojoną siłą. Zastanawiacie się jak? Wystarczy spojrzeć na różnorodne kształty oraz materiały z jakich zostały wykonane- jak to się mówi „do wyboru do koloru”, a więc każda kobieta znajdzie broszkę najbardziej odpowiadającą jej stylowi.

Gustowne broszki ze złota

Gustowny srebrny kwiat wysadzany naturalnymi kamieniami, a może symetryczna bryła w kolorze żółtego złota wysadzana cyrkoniami? Jak widać, wybór broszek jest bardzo duży, a to wszystko za sprawą podążania za spełnieniem oczekiwań wszystkich kobiet. Zauważyć jednak należy, iż większość propozycji tworzonych jest z złota próby 0,333, co podnosi ich wartość i powinno zadowolić osoby, lubiące biżuterię z najwyższej półki.

Kobiety kochają broszki!

Sposobów na noszenie broszek jest naprawdę wiele, natomiast idealnym przykładem jak je dobierać do stroju jest jedna z osób brytyjskiej rodziny królewskiej. Która? Oczywiście Księżna Kate! Zaskoczyła oraz zachwyciła nawet najbardziej wymagających miłośników mody swoją stylizacją na świątecznej mszy, gdzie prezentowała czerwony płaszcz, do którego dobrała właśnie broszkę z białego złota w kształcie liścia. Wysadzany kryształami dodatek lśnił przy każdym ruchu, zwracając uwagę każdego i śmiało możemy stwierdzić, że stanowił element centralny całej stylizacji. Oczywiście nie była to jedyna okazja, gdy Księżna Kate zaprezentowała ten element biżuterii i patrząc na to, jak często je wybiera podejrzewamy, że bardzo je lubi. My również.

W jaki sposób nosić broszki?

Osoby, które nigdy nie „nosiły” broszek często zastanawiają się, w jaki sposób doczepiane są do stylizacji. Ich umocowanie występuje w formie agrafki, którą wpinamy w materiał. Nie mamy wątpliwości, że jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów umieszczenia biżuterii, dająca pewność dobrego wyglądu. Stereotypy, że broszki noszą panie w starszym wieku odchodzą do lamusa, dzięki czemu młode kobiety decydują się na ten dodatek, nadając charakteru i temperamentu wybieranym strojom.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Konsultanci 58 710 82 92 sklep@bizuteriacentrum.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl