Wizja BiżuteriaCentrum.pl

BiżuteriaCentrum.pl powstała niejako w odpowiedzi na liczne zapytania Klientów naszych sklepów stacjonarnych, którzy obdarzywszy nas zaufaniem niejednokrotnie fatygowali się do innego miasta, aby dokonać zakupów właśnie w naszym salonie Mini Max lub Yes. Tak wielkie zaufanie to dla nas ogromny zaszczyt, ale i motywacja, aby dalej kultywować najważniejsze dla naszej firmy wartości - dbałość i troskę o dobro Klienta w takim stopniu, aby tworzyć miejsca, w których sami chcielibyśmy kupować.

Streszczona historia naszej firmy

Nasza firma obecna jest na rynku zegarmistrzowskim i jubilerskim od przeszło 30 lat i przez ten czas zdążyliśmy zaskarbić sobie sympatię szerokiego grona Klientów - od najmłodszych po Seniorów. Na każdym kroku staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego nieustannie stawiamy na rozwój naszych konsultantów, a ofertę tworzymy tak, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie - niezależnie od wieku, zainteresowań czy zasobności portfela. To właśnie dlatego w skład naszego asortymentu wchodzi zarówno biżuteria markowa jak i złoto, srebro, a nawet diamenty.

Dziękujemy za zaufanie

Tych Państwa, którzy jeszcze nas nie znają, zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sklepu jak również naszych salonów, a wszystkich Państwa, którzy zaufali nam po raz kolejny, witamy ponownie i dziękujemy, że jesteście z nami. 

Waluty

Konsultanci 58 710 82 92 sklep@bizuteriacentrum.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl