Zmiana rozmiaru

Kupiony pierścionek okazał się za mały?

Kupiłeś pierścionek, lecz okazało się, że jego rozmiar nie jest odpowiedni? Wyślij go do naszego sklepu, a my poddamy go korekcie do odpowiedniego rozmiaru i odeślemy ponownie do Ciebie. Wszelkie zmiany w danej biżuterii wykonane zostaną na nasz koszt. Dobór złego rozmiaru pierścionka jest często spotykany głównie przy kupnie pierścionków zaręczynowych dlatego warto pamiętać o możliwości zmiany wielkości jego szyny.

Na czym polega korekta rozmiaru pierścionka

Zmiana rozmiaru w pierścionku 

Korekta zbyt dużego pierścionka nawet o trzy rozmiary polega na wycięciu odpowiedniej ilości materiału, a następnie połączenie krawędzi poprzez lutowanie. Zastosowany „zabieg” nie powoduje widocznych zmian, ponieważ po wykonaniu usługi dany pierścionek jest z dużą starannością czyszczony, a następnie polerowany. Drobne zwiększenie pierścionka polega na rozciągnięciu szyny. Należy pamiętać, iż korekta nie obniża wartości produktu, nie wypływa na jego jakość czy trwałość.

Czy każdy pierścionek mogę zmniejszyć?

Istotną kwestię stanowi to z czego wykonany jest pierścionek. W biżuterii z złota, białego złota oraz srebra możliwe jest przeprowadzenie korekty. Jeżeli jednak wybrany pierścionek posiada zdobienia lub kamienie na szynie nasi specjaliści indywidualnie określą możliwości korekty.

Drogi Kliencie, chcesz zmniejszyć kupiony pierścionek? Skontaktuj się z nami!

tel.58 710 82 92

e-mail: sklep@bizuteriacentrum.pl

 

 

 

 

Waluty

Konsultanci 58 710 82 92 sklep@bizuteriacentrum.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl